جذابیت درباره سئو

براي سئوي onpage بايد حتما تعداد خاصي محتوا در سايت گذاشته بشه؟

ناگفته نماند که تنها تعداد کلمه متن باعث برتری مقالات طولانی‌تر نشده است، و آنچه باعث این برتری شده است پوشش کامل‌تر و جامع‌تر موضوع مورد بحث بوده است. پس با تعداد کلمات بازی نکنید، محتوای با کیفیت‌‌تری تولید کنید.

از دیدگاه گوگل وبسایت‌های معتبر بک‌لینک‌های زیادی به دست می‌آورند. بک لینک لینکی به سایت شماست که در سایتی غیر از سایت شما قرار گرفته است.

تصاویر موجود در سایت می‌توانند در قسمت جستجوی تصاویر گوگل رتبه کسب کنند و برای سایتتان ترافیک ارگانیک جذب کنند.

گوگل نتایج بهتری در هنگام جستجو به کاربران نشان ‌می‌دهد و فرایند جستجو در اینترنت را برای کاربران در مقایسه با سایر موتورهای جستجو در گوگل دلپذیرتر است. به همین دلیل گوگل تبدیل به پرطرفدارترین موتور جستجو در اینترنت شده‌است.

برای انتخاب درست عنوان و توضیحات متا در سایت‌های وردپرسی، استفاده از افزونه‌های سئو نظیر یوست و رنک مث امکانات بسیار خوبی را در اختیار شما خواهد گذاشت و بهینه سازی این عنوان و توضیحات متا را برای شما آسان خواهد کرد.

سئو یکی از بخش‌های مهم در دنیای دیجیتال مارکتینگ است. همه روزه مردم برای یافتن پاسخ سوالات، اطلاعات محصولات، خدمات و موارد دیگر، بیش از میلیاردها کلیدواژه را در موتورهای جستجوگر وارد می‌کنند.

اگر زمان کافی برای آموزش و انجام سئو سایت خود ندارید بهتر است آن را برون سپاری کنید.

سرعت بارگذاری سایت شما یک فاکتور مهم در رنکینگ سایت در گوگل است. همه ما تجربه کسل‌کننده اینجا کار با وبسایت‌های کند را داریم. هدف گوگل نیز کسب رضایت کاربران است و به همین دلیل، به سایت‌هایی که نسبت به تعاملات کاربر واکنش سریعتری نشان بدهند، رتبه بهتری می‌دهد.

از دیگر مزایای سئو در مقایسه با ایمیل مارکتینگ و شبکه‌های اجتماعی این است که امکان ایجاد ترافیک مستمر در سایر روش‌های دیجیتال مارکتینگ نظیر ایمیل مارکتینگ و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی وجود ندارد.

یادگیری اصول سئو احتمالا شش ماه تا یکسال از شما زمان خواهد گرفت اما بکارگیری نکات یادگرفته شده و مشاهده نتیجه و کسب تجربه در این زمینه مهم تر از آموزش است.

قرار دادن لینک نقشه سایت در فوتر سایت از اقدامات پیشنهادی برای بهتر دیده شدن سایت توسط موتورهای جستجو است.

چک لیست سئو: مهمترین گام‌های لازم برای ارتقا رتبه سایت در گوگل

در زیر راهنمای سریع انتخاب فرمت تصاویر بر اساس محتوای تصاویر را مشاهده میفرمایید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *